Obchod
Denis Dunaj
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Snina
- Od roku
- 1998
- IČO
- 31 312 420
Denis Dunaj
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 069 01 Snina
- Na trhu od
- 20. marca 1998
- IČO
- 31 312 420
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 28
- rokov na trhu
- 1998
- rok vzniku
- 9
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Denis Dunaj
Denis Dunaj – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Snina. Podniká od 20. marca 1998.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad sprostredkovanie obchodu a služieb, maloobchod v rozsahu voľných živností a veľkoobchod v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Denis Dunaj
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 31 312 420
- Dátum vzniku
- 20. marca 1998
- Miesto podnikania
- 069 01 Snina
- Živnostenský register
- Okresný úrad Humenné, vložka č. 709-2734
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Denis Dunaj zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.
-
Sprostredkovanie obchodu a služieb
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Zber, spracúvanie, skladovanie, pestovanie a uvádzanie do obehu reprodukčného materiálu lesných drevín
-
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
-
Prípravné práce k realizácii stavby
Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
- Sprostredkovanie obchodu a služieb
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Zber, spracúvanie, skladovanie, pestovanie a uvádzanie do obehu reprodukčného materiálu lesných drevín
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Denis Dunaj?
Miesto podnikania je v obci 069 01 Snina.
Čím sa Denis Dunaj zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovanie obchodu a služieb; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; zber, spracúvanie, skladovanie.
Aké je IČO – Denis Dunaj?
IČO je 31 312 420.
Odkedy podniká Denis Dunaj?
Podnikanie začalo 20. marca 1998. Na trhu pôsobí 28 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.